CGA 800 na bazie ekstraktu z zielonej kawy

Pośród licznych dodatków diety na odchudzanie, w ostatnim czasie przede wszystkim dużym zaciekawieniem cieszą się tabletki z ekstraktem z zielonej kawy.

Co to jest Zielona Kawa?

Zielona kawa to najzwyczajniej w świecie, dobrze każdemu znane, ziarna kawowe, które nie zostały wciąż poddane paleniu. Zielone, świeżo zebrane ziarna kawy posiadają nadal wszystkie swoje zdrowotne właściwości, które gubią dopiero podczas wymienionego procesu palenia. W sytuacji własności odchudzających, ważny tu przede wszystkim wydaje się kwas chlorogenowy. Zielona Kawa bogata jest również w pozostałe składniki warte uwagi, są to odmienne rodzaje polifenolów, mikroelementy i witaminy a wśród nich tak fundamentalne, przeciwutleniacze.

Zielona kawa – wypowiedzi i badania naukowców

Odnośnie do walorów zielonej kawy, naukowcy wyrażają się w sposób pozytywny. Wciąż nieliczne badania, bez żadnych wątpliwości wskazują na jej lecznicze właściwości. W środkach odchudzających wykorzystywana jest od niedawna, jednak na długo uprzednio była użytkowana w medycynie naturalnej. Używane były przede wszystkim jej własności poprawiające działanie układu pokarmowego. Dziś, analizowania naukowe skupiają się na właściwościach odchudzających zielonej kawy oraz dają naprawdę korzystne wyniki.

Grupa badaczy z Uniwersytetu w Scranton (Pensylwania, USA) przeprowadziła badanie tak zwanym. ślepej próby. Wybrano 16 osób, 8 kobiet i tyleż samo mężczyzn, przez okres sześciu tygodni sprawdzano na tych propozycji skuteczność tabletek zawierających Zieloną Kawę. Wynik, był naprawdę nieprzewidzianie pozytywny. Osoby, jakie uczestniczyły w badaniu, utraciły średnio 10, 5% masy organizmu a o 10, 3 % zmniejszył się u nich wskaźnik BMI. Aż o 15, 8 % zmniejszył się u tych osób wkład tłuszczu w budowie ciała. Doświadczenie przebiegało w ten sposób, że pełną grupę podzielono na trzy części, jednym podawano trzy razy dziennie dużą porcję ekstraktu zielonej kawy, tj. 1050 mg (3x 350mg) drugim, dawkę niską tj. 700mg (2x350mg) zaś trzeciej grupie w tym momencie podawano placebo. Jednostki z pierwszej grupy schudły łącznie 72, 86 / 70, 82 kg, osoby w drugiej grupie analogicznie 71, 25/69, 71 kg. W trzeciej badanej grupie, nie odnotowano spadków wagi. Przy tym najistotniejszy jest argument, że nie odnotowano żadnych efektów ubocznych używania pastylek z zawartością Zielonej Kawy.

Przy okazji doświadczeń nad właściwościami odchudzającymi zawartego w Zielonej Kawie, kwasu chlorogenowego, odkryto również inne jego właściwości. Japońscy naukowcy prowadzący doświadczenia pod opieką Yoshihiro Kokubo z Osaki, odkryli, że kwas chlorogenowy ma korzystny wpływ na stan zdrowia osób chorych na cukrzycę. Ogranicza poziom cukru we krwi, nawet u osób z tz. insulinoodpornością. Naukowcy z USA potwierdzili jakkolwiek, że regularne używanie Zielonej Kawy o 20% zmniejsza niebezpieczeństwo wylewu. Poprawia ona albowiem pracę serca oraz układu krwionośnego.

Jak widać, Zielona Kawa ma uniwersalny, a co najważniejsze, zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Stosując ją, można pozbyć się zbytecznych kilogramów, dzięki szybszemu spalaniu tłuszczów ograniczać szybszy metabolizm, wyregulować ciśnienie krwi, zmniejszyć poziom cukru we krwi. Tak wiele wartości Zielona Kawa ma dzięki zawartości kwasu chlorogenowego. Niestety, podczas palenia ziaren, żeby otrzymać tak znaną kawę do parzenia, związek ten poniżej wpływem temperatury, rozpada się.

Kwas chlorogenowy – działanie

Kwas chlorogenowy to polifenol, dość popularna substancja w świecie roślinnym. Jest to silny antyoksydant, który występuje w owocach, liściach kawowca, pokrzywie, suszonych śliwkach, głogu z także w karczochach. W organizmie człowieka odpowiedzialny jest za regulacje procesu wchłaniania cukrów już na etapie trawienia, tym samym odpowiada za regulowanie poziomu glikemii. Kwas chlorogenowy uniemożliwia procesowi przekształcania się cukrów w tkankę tłuszczową, skutecznie powstrzymując tym samym jej wzrost. Tym samym, masa organizmu zmniejsza się, usprawnia się również przemiana materii. Związek ten ma również właściwości przeciwwirusowe, działa również przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie.

Opinie ekspertów o Zielonej Kawie (Green Coffee)

Zielona Kawa cieszy się rzetelną opinią także wśród osób stosujących ją, ale także wśród lekarzy oraz ekspertów, którzy codziennie zajmują się dietetyką i właściwym odżywianiem. Doktorzy cenią tą substancję głównie ze aspektów na jej cechy regulujące poziom cukru we krwi i ciśnienie. Kardiolodzy zwracają szczególną uwagę na jej wpływ na pracę serca oraz kondycję całego układu krwionośnego. Dietetycy natomiast, przede wszystkim skupiają się na jej właściwościach związanych ze spalaniem tłuszczy, poprawą metabolizmu a więc procesami, które gwarantują stopniowe minimalizowanie wagi. To ze względu na powyższe zalety, każdy oni, tak niejednokrotnie polecają Zieloną Kawę, kwas chlorogenowy i CGA800 swoim pacjentom.

Pastylki Zielona Kawa i CGA800 owo produkt w pełni naturalny, nie wywołujący wyników ubocznych. Kuracja odchudzająca trwa więc wyjąwszy ograniczeń czasowych, w zalecanych dobowych dawkach, aż do osiągnięcia korzystnych efektów. Efekt jo-jo u większości osób, po zakończeniu kuracji nie występuje. Jednakże powrót do minionych, niezdrowych nawyków żywieniowych, ograniczenie wysiłku fizycznego, może spowodować, że przyrost wagi, może jednak wystąpić.

Dobre wyniki badań oraz opis skuteczności działania substancji zawartych przy ziarnach zielonej kawy, z pewnością przekona chociażby największych niedowiarków. Po kurację opartą na ekstrakcie z zielonej kawy, naprawdę warto sięgać, szczególnie, mając na uwadze opinię lekarzy i specjalistów. Zdecydowanym, wskazane jest w tym miejscu życzyć szybkich rezultatów w dążeniu do wymarzonej sylwetki i lepszej formy organizmu.

Be the first to comment on "CGA 800 na bazie ekstraktu z zielonej kawy"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*